Diş Beyazlatma

30 dakikada daha etkileyici bir görüntüye sahip olmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru yere bakıyorsunuz. Bu işlem tam size göre. Yapılan araştırmaların çoğu daha beyaz ve sağlıklı dişlere sahip bireylerin ilk izlenimde daha etkileyici olduğunu kanıtlıyor. O zaman önemli bir randevudan 30 dakika önce bize uğramanız yeterli.

Yediğimiz yiyecekler, içecekler ve kötü alışkanlıklarımız nedeniyle dişlerimiz zamanla beyazlığını ve parlaklığını kaybediyor. Ancak bu artık bir sorun değil. Beyazlatma işlemi ile bu sorunun üstesinden gelmek mümkün.

Ofis Tipi ve Ev Tipi Beyazlatma Arasındaki Fark Nedir?

Ofis tipi beyazlatma ajanlarında jelin aktif içeriği çok daha yüksektir ve çok kısa sürede sonuç alırsınız. Ev tipi beyazlatma ajanlarında istenmeyen sorunlar yaşamamanız için daha düşük içerikli aktif maddeye sahip jel kullanılmaktadır, daha uzun sürede yavaş sonuç alırsınız. Tek fark bu.

Beyazlatma Zararlı Mıdır?

Diş beyazlatma işleminin dişlerinize kalıcı hiçbir zararı yoktur. Dişhekiminize danışmadan diş beyazlatma konusunda bilmediğiniz herhangi bir ürünü kullanmamanızı öneririz.

Beyazlatma Ne Kadar Etkilidir?

Diş beyazlatma işleminin etkisi ne yazık ki ömür boyu değil. Beyazlatma işleminin etkisinin yeme içme alışkanlıklarınıza bağlı olarak 1-3 yıl arasında geri dönmesi mümkündür.

Beyazlatma İşleminden Sonra Sorun Yaşar Mıyım?

Diş beyazlatma işleminden sonra şiddeti kişiye göre değişen hassasiyet şikayeti yaşayabilirsiniz. İlk birkaç gün hafif ile orta şiddette hassasiyet sorunu şanabilir. Birkaç gün içinde kendiliğinden azalarak kaybolacağını ve kalıcı bir sorun olmadığını hatırlatmak isteriz.